Audyt


Audyt i kontrola zarządcza od 1 stycznia 2020 cel artykułu o

Audyt i kontrola zarządcza od 1 stycznia 2020 cel artykułu o kontroli zarządczej jest reprezentacja prawnych uwarunkowań funkcjonowania systemu kontroli zarządczej także praktycznych rozwiązań, możliwych do zastosowania w każdej jednostce budżetowej. W trakcie artykułu o kontroli zarządczej poruszone.

Dodany: 2020-06-04 | Kategoria: Audyt
Komentarze: 0


Controlling kto robi audyt energetyczny budynku

Controlling - kto robi audyt energetyczny budynku audyt ma ukazać słuchaczom korzyści wynikające z funkcjonowania systemów controllingowych, w jaki sposób dodatkowo sformułować alternatywne koncepcje podejścia do obszaru kosztowego przedsiębiorstwa. Ma także za finis przyuczyć słuchaczy praktycznego posługiwania się kluczowymi czynnikami sukcesu (KCS) także kluczowymi wskaźnikami skuteczności (KPI).

Dodany: 2020-06-03 | Kategoria: Audyt
Komentarze: 0


Audyt zamówień i kto odpowiada za zamówienia

Audyt zamówień i kto odpowiada za zamówienia publiczne i elektroniczna odmiana prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego - przygotowanie, przebieg, problemy praktyczne, opinie UZP i orzecznictwo KIO. Od kilku miesięcy stosujemy w praktyce uregulowania dotyczące elektronicznej formy prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Okres ten.

Dodany: 2020-05-25 | Kategoria: Audyt
Komentarze: 0


kontrola finansowa a kontrola zarządcza Artykuł skierowany do

kontrola finansowa a kontrola zarządcza. Artykuł skierowany do zarządów. Artykuł prowadzony będzie w formie warsztatu. Uczestnicy zajęć będą tworzyć koncepcję wdrożenia systemu budżetowania w przedsiębiorstwie. Uzupełnieniem warsztatu będą wykłady dotyczące poszczególnych elementów wdrożenia systemu controllingu w przedsiębiorstwie. Wdrażanie controllingu w przedsiębiorstwie. Artykuł poświęcone jest wdrożeniu również funkcjonowaniu systemu budżetowania.

Dodany: 2019-11-11 | Kategoria: Audyt
Komentarze: 3