Czas pracy


Zobacz po jakim czasie pracy można iść na l4

Zobacz po jakim czasie pracy można iść na l4 - nowe rozporządzenie dotyczące dokumentacji pracowniczej, jakie obowiązuje od 01 stycznia 2019 r. wprowadza przemiany w obszarze sposobu prowadzenia i przechowywania dokumentacji między innymi z aspektu czasu pracy. Dokumentację taką należy konstruować samodzielnie dla każdego pracownika - w formie tradycyjnej czyli elektronicznej. Do nowych wymogów należy dostosować wygląd podstawowego dokumentu z tego obszaru, czyli ewidencję czasu pracy.

Dodany: 2020-06-10 | Kategoria: Czas pracy
Komentarze: 0


Zobacz komu przysługuje 7 godzinny czas

Zobacz komu przysługuje 7 godzinny czas pracy w koronawirus - nowe rozporządzenie dotyczące dokumentacji pracowniczej, jakie obowiązuje od 01 stycznia 2019 r. wprowadza zmiany w zakresie sposobu prowadzenia i przechowywania dokumentacji m.in. z obszaru czasu pracy. Dokumentację taką należy konstruować oddzielnie na rzecz każdego pracownika - w formie tradycyjnej lub elektronicznej. Do nowych wymogów należy uporządkować wygląd podstawowego dokumentu z tego obszaru, czyli.

Dodany: 2020-06-10 | Kategoria: Czas pracy
Komentarze: 0


Wzory dokumentów Mobbing i

Wzory dokumentów Mobbing i dyskryminacja. W języku angielskim mob oznacza napadać na kogoś, nagabywać, atakować. Definicja mobbingu mówi o działaniach, jakie mają miejsce w dłuższej perspektywie czasu o charakterze powtarzającym się, jakich celem jest wyrządzenie psychicznego i niekiedy fizycznego bólu. Nakierowany jest w szeregu przypadków na jedną osobę, jednakże może także odnosić się grupy ludzi.

Dodany: 2020-04-30 | Kategoria: Czas pracy
Komentarze: 1


Delegacje podróże służbowe 2020 środek

Delegacje podróże służbowe 2020 środek transportu w podróży służbowej konsekwencje nieadekwatnego bądź braku wyboru zapoznanie uczestników z zasadami rozliczania delegacji polskich i zagranicznych. W trakcie artykułu zostanie przedstawione aktualne orzecznictwo sądowe także interpretacje organów podatkowych, jakim sposobem dodatkowo rozbieżności.

Dodany: 2020-02-21 | Kategoria: Czas pracy
Komentarze: 0


obsługa podróży służbowych Pracownicy

obsługa podróży służbowych. Pracownicy migrujący: Delegowanie, skierowanie, wysłanie za granicę. Duża zakres : W 2016 i 2017 r. z Polski delegowanych zostało ok 430 tys. osób - czyli 22,3 proc. wszystkich w UE. Najwięcej pracowników z Polski pracuje w sektorze budowlanym - 46,7 proc., przemyśle – 16,6 proc., edukacji, ochronie zdrowia i zajęciach socjalnych 13,9.

Dodany: 2019-11-06 | Kategoria: Czas pracy
Komentarze: 3