Prawo pracy


Zobacz czy mikropożyczka 5000

Zobacz czy mikropożyczka 5000 dla samozatrudnionych w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało pakiet tarczy antykryzysowej, z racji któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać m.in. dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia aktywności gospodarczej. Środki te da zapożyczenie.

Dodany: 2020-05-21 | Kategoria: Prawo pracy
Komentarze: 0


świadczenie postojowe jak złożyć wniosek

świadczenie postojowe jak złożyć wniosek w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc na rzecz samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą polegać świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie poprzez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma pomoc? W jakiej kwocie? Wyjaśniamy w artykule. Świadczenie postojowe dla kogo? Do tej pory w ramach bieżących.

Dodany: 2020-05-21 | Kategoria: Prawo pracy
Komentarze: 0


Płaca minimalna 2020 ile na godzinę i Zatrudnienie

Płaca minimalna 2020 ile na godzinę i Zatrudnienie bezpośrednie przez oddział Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest jeszcze częściej stosowany przez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na uzyskiwaniu poprzez pracownika pracy u innego pracodawcy poprzez okres ustalony w porozumieniu zawartym pomiędzy stronami. mln Cudzoziemców z początkiem w Polsce legalnie wykonywać pracę będzie mln Ukraińców. W przyszłym roku.

Dodany: 2020-02-17 | Kategoria: Prawo pracy
Komentarze: 2


W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą

W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych dodatkowo ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, szczególnie akt.

Dodany: 2020-02-11 | Kategoria: Prawo pracy
Komentarze: 2