Zamówienia


Zamówienia publiczne krok po kroku Jakie

Zamówienia publiczne krok po kroku. Jakie przemiany czekają wykonawców. Wykonawcy wprzódy od kwietnia roku są zobowiązani do stosowania nowej praktyki polegającej na składaniu oświadczenia JEDZ. W postępowaniach unijnych od października br. oferty, wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a zarówno oświadczenia.

Dodany: 2020-04-08 | Kategoria: Zamówienia
Komentarze: 1


PZP od 2021 roku określenie umowy również podstawa

PZP od 2021 roku określenie umowy również podstawa prawna jest reprezentacja teoretycznych zadań także praktycznych doświadczeń i rozwiązań w obszarze wydatkowania środków o wartości nieprzekraczającej 30 tys € z uwzględnieniem zasad udzielania zamówień poniżej 130 tys zł obowiązujących od 1 stycznia 2021 roku.

Dodany: 2020-02-22 | Kategoria: Zamówienia
Komentarze: 1


Aktualność i ważność dokumentów składanych w

Aktualność i ważność dokumentów składanych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. O elektronizacji zamówień publicznych mówiło się od dawna. Nowelizacja ustawy Prawo zamówień publicznych z czerwca r. stanowi milowy krok w tym kierunku. Przede wszystkim chodzi o rezygnację z pisemnej formy komunikacji pomiędzy zamawiającym a wykonawcami na rzecz środków elektronicznych. Ustawa dodała nowy rozdział a, święty.

Dodany: 2020-02-04 | Kategoria: Zamówienia
Komentarze: 1